Międzynarodowe święto wszystkich dzieci, to powód, by miło spędzić ze sobą czas. Podręcznikom i nauce tego dnia powiedzieliśmy kategoryczne „nie”. Radość i beztroska malowały nam się natomiast na twarzach bezustannie…

Na początek wybraliśmy się do Sanockiego Domu Kultury na film animowany pt. Co w duszy gra. Tam zostaliśmy mile zaskoczeni przez pracowników domu kultury, którzy obdarowali nas pysznymi cukierkami. Następnie udaliśmy się na lody, gdzie również otrzymaliśmy kolejny prezent- malutką zabawkę…. Nie była to jednak ostatnia niespodzianka, gdyż  wyruszyliśmy na spacer ścieżką wzdłuż Sanu w kierunku sanockich Błoni. W przepięknym zielonym otoczeniu oddaliśmy się wesołym zabawom. Przyroda w wiosennym  rozkwicie  zachwyciła każdego z nas i skutecznie pozwoliła odpocząć zmęczonym zmysłom.

Dzień Dziecka – słodki, beztroski i wesoły na długo zapisze się w naszej pamięci, gdyż tego typu atrakcje pozwalają nam się zrelaksować i zacieśnić więzi koleżeńskie.

Dzieciaki z kl. 3d