Ostatni miesiąc w szkole minął nam wyjątkowo szybko. Uczniowie grupy 9 na świetlicy szkolnej, byli rozkojarzeni, co doskonale rozumiem….wszyscy tak reagujemy na zbliżające się wakacje bo zaczyna pachnieć latem. Pomimo to, udało się nam zmobilizować i zrealizować kilka ciekawych projektów. Radośnie rozpoczęliśmy ostatni miesiąc- kolorowym Dniem Dziecka. Następnie udało nam się w ramach świetlicy szkolnej wybrać na „lekcję muzealną na Zamku w Sanoku.” Uczniowie stworzyli też serce 3D i listy do chorej koleżanki – Martynki z życzeniami udanych wakacji i powrotu do szkoły po nich. Ostatnim elementem układanki było pożegnanie naszego kolegi Adasia, który zmienia szkołę. Wszystkiemu towarzyszyło wiele pozytywnych emocji. Na koniec pozostało nam tylko pożegnać siebie nawzajem i nauczycieli. Życzymy wszystkim spokojnych, pełnych słońca, barw, smaku, muzyki i cudownych przygód wakacji.

Wdzięczni za cały ten rok, dziękujemy sobie nawzajem, uczniom, rodzicom, ale również nauczycielom – za wszystko czego w tym roku  dokonali.

To dla Was ten wiersz:

(…)

Lekarz, pianista, malarz, podróżnik,

różne zawody i ludzie różni,

i w różnych miejscach na całej ziemi

tak jak botanik, astronom, chemik.

Wracając myślą do dni odległych,

które, jak strzała wesoło biegły,

kiedy był z nimi On – nauczyciel

cierpliwie ucząc, co to jest życie.

I dzwoni, dzwoni pamięci kluczyk,

to On nas kochać życie nauczył!

Antonina Lech