„Rodzinne wkręcanie w czytanie” czas zacząć, bo to że projekt pod tą samą nazwą zakończył się w czerwcu i został pomyślnie rozliczony, to tylko formalność – teraz czeka przyjemność korzystania ze wzbogaconego księgozbioru. Ponieważ jest on adresowany do Czytelników w różnym wieku, to i wkręcanie w czytanie może przebiegać dwukierunkowo – to dzieci mogą wkręcać rodziców i dziadków, lub odwrotnie. Jako że na osiedlu nie ma biblioteki, a łatwiej sięgnąć po książkę, gdy jest  prawie w zasięgu ręki, czemu by nie skorzystać … tym bardziej, że jest taka możliwość po południu.

Stowarzyszenie Oczytanych Małolatów w ramach środowiskowej działalności, zaprasza na popołudniowe dyżury biblioteki szkolnej w piątki w godzinach 14.00 – 17.00 /od 10 września/

W załączeniu kolejna, ostatnia już prezentacje książek zakupionych ze środków przyznanych przez Fundację ORLEN.

„Książki są jak towarzystwo, które człowiek sobie dobiera” Charles Louis de Montesquieu – przyjdźmy dobrać coś dla siebie, może z kimś, może też dla kogoś…

Grażyna Bartkowska