„Cogito ergo sum”myślę, więc jestem (Kartezjusz)

Myślę, więc NIE ŚMIECĘ

– HASŁO TEGOROCZNEJ AKCJI SPRZĄTANIE ŚWIATA

Już po raz 28 w naszym kraju, w trzecim tygodniu września, obchodzimy Wielki Finał Akcji Sprzątanie Świata. Uczniowie naszej szkoły również, jak co roku, włączyli się do akcji, w której chodzi nie tylko o sprzątanie, ale przede wszystkim o to, aby nie śmiecić i poprawnie segregować odpady.

W dniu 15 września 2021r. uczniowie klasy VIIB wraz z wychowawcą podjęli wyzwanie, wyruszając na wędrówkę osiedlowymi uliczkami, gdzie sprzątali pozostawione przez innych śmieci. Zbierane odpady od razu były segregowane, a następnie wyrzucone do odpowiednich pojemników.

To dopiero początek finału, w naszej szkole będziemy prowadzili różnego rodzaju działania, związane z akcją, o których będziemy informowali na stronie internetowej szkoły.

Sprzątamy, bo nadal śmiecimy!

Skip to content