Zajęcia pozalekcyjne w roku szkolnym 2021/2022

Koła zainteresowań

LpNazwa zajęć  ProwadzącyDzieńGodzinaSala
1Zajęcia rozwijające z j. angielskiego dla klasy 5AMagdalena Bednarczykczwartek12.35-13.20.22
2Koło j. ang. -eTwinningEvents. Prace projektowe w nauczaniu j.ang. klasa 7a chł.Adam Jezierskiśroda7:10 -7.5510
3Koło językowe – Easy EnglishAnna Rolnikponiedziałek7.10 -7.5517
4Koło j. angielskiego-Lets pass the exam (8a)Anna Rolnikczwartek7.10 -7.5516
5Koło j. angielskiego – English – the key to success kl. 7bJoanna Marćwtorek7.10-7.5523
6Koło plastyczne kl. 5cBeata Kunikwtorek8.00-8.4586
7Koło plastyczne kl. 5b -Maluj z nami.Lucyna Mierzwaczwartek8.00-8.45 
8Kółko j. angielskiego „Z angielskim na ty” -7fJacek Zoszakpiątek8.00-8.459
9Koło polonistyczne – ,,Kreatywni”(6b,6a)Halina Pelczarskaczwartek7.10-7.5514
10„ Lubię matematykę” kółko matematyczne dla klasy 6a , 6bKatarzyna Grzybałaczwartek12.35 – 13.2014
11Kółko biologiczneAgnieszka Stawarczykpiątek7.10 – 7.5525
12Z robotyką na co dzień         Marcin Pełechponiedziałek14.10 -14.5527
13Zajęcia rozwijające – ,,Odkrywamy talenty” (8a)Halina Pelczarskaśroda8.00-8.4516
14Zajęcia rozwijające – Z matematyką za pan brat (8b)Anna Serbinczwartek8.00 -8.4520
15Zajęcia rozwijające z matematyki (8c)Elżbieta Florczakpiątek8.00 -8.4515
16Zajęcia rozwijającez matematyki (8d)Sabina  Szklannyśroda8.45 -9.3024
17Zajęcia rozwijające z matematyki (8e)Maria Korżykpiątek8.00 -8.4525

Zajęcia rozwijające kreatywność

KlasaDzień tygodniaNauczyciel prowadzącyLekcja w planie
1aśrodaMagdalena Sałaciak5 lekcja
1bpiątekDorota Bryndza4 lekcja
1cwtorekEwa Bochnowska5 lekcja
1dczwartekAlina Statkiewicz5 lekcja
2aczwartekZofia Kulpińska5 lekcja
2bczwartekBeata Królicka5 lekcja
2cwtorekAnna Dobek5 lekcja
2dponiedziałekBeata Dańczyszyn5 lekcja
3apiątekHalina Olender5 lekcja
3bpiątekKatarzyna Witkiewicz5 lekcja
3cponiedziałekAlicja Baszak5 lekcja
3dczwartekAgata Soda5 lekcja

Zajęcia sportowe

LpNazwa zajęćProwadzącyDzieńGodzinaSala
1Piłka koszykowa chłopców, klasy VII,VIIIMarek Drwięgawtorek7.00duża sala gimnast.
2SKS gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców  z klas 1-8.Roman LechoszestPoniedziałek15.05. –16.10.średnia
3SKS gimnastyka sportowa dziewcząt i chłopców  z klas 1-8.Roman LechoszestŚroda14.10—15.10średnia
4SKS siatkówka dziewcząt z klas 4-7.Katarzyna ChowaniecWtorek15.15. –16.45średnia
5SKS siatkówka dziewcząt z klas 4-7.Katarzyna ChowaniecCzwartek15.15. –16.45średnia
6SKS piłka ręczna chłopców klasy 7-8.Wiesław Broński  -UczeńPoniedziałek i  Środa7.00.-7.50.duża
7Sport Klub (Wf z AWF)Wiesław Broński  -UczeńPoniedziałek i Piątek13.25.—14.10.duża
8Piłka ręczna dziewcząt kl.7-8.Dorota Pawlikpiątek16.00.-17.00.duża
9Badminton dziewcząt, kl.4-8.Anna Kusiorwtorek15.00- 16.30.duża
10Tenis stołowy dziewcząt i chłopcówPiotr Zagórskiśroda14.15.-15.00.korytarz