Jesienne, chłodne wieczory najlepiej spędzić przy dobrej książce, co do tego nie mamy najmniejszych wątpliwości. Tegoroczna jesień rozpieszczała nas swoją aurą, dlatego czytać można było nie tylko w domowym zaciszu, ale też w ogródku, w lesie, nad jeziorem czy w górach. Te magiczne momenty z książką  na tle jesiennego krajobrazu uchwycili uczniowie, którzy brali udział w Szkolnym konkursie fotograficznym pt. ,,Jesień z książką”.

Jury w składzie: p. Alina Statkiewicz, p. Małgorzata Wojtoń, p. Krystyna Berdysz

oceniło prace konkursowe i przyznało nagrody:

W kategorii: zdjęcie artystyczne

I miejsceOliwia Rij , klasa 7c

II miejsce: Aleksandra Ropel, klasa 5f

III miejsce: Maria Kalbarczyk, klasa 6b

W kategorii: tryptyk

I miejsce: Maria Kmiotek, klasa 5a

II miejsce: Julia Jurczak, klasa 7c

III miejsce: Maja Brońska- Uczeń, klasa 5a

Wyróżnienia:

Julia Kaleniecka, klasa 6c,

Oliwia Trześniowska, klas 5a,

Martyna Szychowska, klasa 6d

Nagroda specjalna od organizatora konkursu, p. Agnieszki Szychowskiej, została przyznana Wiktorii Sabramowicz z klasy 6b za zdjęcie pt. ,,Cicho, tu się czyta”.

Pozostali uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy i gratulujemy przepięknych zdjęć w jesiennej scenerii oraz życzymy miłych chwil z książką na co dzień.