Dzień Chłopaka to szczególny dzień dla wszystkich chłopców naszej szkoły. Z tej okazji, Samorząd Uczniowski zorganizował kiermasz babeczek w dniach 19 i 20 września, by poprawić każdemu dzień oraz poczęstować słodkościami. Uczennice klas VII i VIII, przygotowały ciastka, babeczki, brownie oraz pyszne muffinki.

Dla uczczenia tego święta, została zorganizowana również dyskoteka w dniach 28 i 29 września, dla uczniów klas 4-8.

Na początku, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, Marysia Piecuch, złożyła najlepsze życzenia dla wszystkich chłopaków z naszej szkoły, a następnie ustawiła wszystkich uczniów w pary do tańca zwanego „belgijka”. Wszyscy świetnie się bawili.

Dziękujemy wszystkim uczniom za dobrą zabawę, a wychowawcom za opiekę.

Za oprawę muzyczną odpowiedzialni byli uczniowie Robert Schabowski, Bartosz Schabowski i Marcel Ochał.

Poniższy film został stworzony przez uczniów szkoły dzięki aparatowi i gimbalowi zakupionymi przez szkołę w ramach programu „Laboratoria Przyszłości”.