Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Klimat świąt poczuli już uczniowie z klas 2d, 3a, 4a, 5a, 5b, 5c, którzy pod opieką nauczycieli udali się na XXVII Wystawę Wielkanocną w budynku Domu Handlowego PSS.

Była to doskonała okazja by podziwiać, a także zakupić przepiękne rękodzieła artystyczne, a także ozdoby na wielkanocny stół i nie tylko. Wybór był ogromny począwszy od pisanek, palm, stroików, kartek świątecznych, aż po baranki, obrazy oraz wiklinowe koszyki.

Uczniowie byli pod wielkim wrażeniem prezentowanych rękodzieł i z zaciekawieniem słuchali ile czasu poświecono na ich wykonanie. Niektórzy uczniowie znaleźli wiele inspiracji i natchnienia, aby samemu spróbować stworzyć własne ozdoby. 🙂