W dniu 27.03 2023 w Szkole Podstawowej nr 2 im. Św. Kingi w Sanoku odbył się „Międzyświetlicowy Konkurs Recytatorski” –  „Wiosenne wierszowanie”; Było to wydarzenie szczególnie radosne, ponieważ pomimo wieloletniej tradycji był wstrzymany na kilka lat. Pani Justyna Lisek bardzo ciekawie zaaranżowała przebieg tworząc opowiadanie o wiośnie, które uzupełniały występy kolejnych uczestników. Świetliczaki zaprezentowały wysoki poziom jeszcze raz udowadniając wszystkim,  że na świetlicy nie trzeba się nudzić i każdy może rozwijać się w wybranym kierunku. Naszą szkolną świetlicę reprezentowali uczniowie klasy 2b :

Wiktoria Wąchała – w wierszu „A gdy będę dorosła…” reprezentantka grupy 3 (p. Antonina Lech)

Mikołaj Koźma – w wierszu „Gdzie jest wiosna?” reprezentant grupy 5 (p. Paweł Szałajko)

Uczniowie dzielnie „walczyli” wkładając w recytacje cały swój talent i serce… Ostatecznie Wiktorii udało się zdobyć wyróżnienie. Jesteśmy ogromnie dumni z Was i składamy gratulacje, a w kolejnych wyzwaniach życzymy jeszcze większych sukcesów.

Poniżej zamieszczam zdjęcia z tego wydarzenia.

Antonina Lech