Uczniowie należący do świetlicy szkolnej (grupa 3) bardzo intensywnie przeżyli ostatni czas witając wiosnę i szykując się na Wielkanoc. Radośnie i kolorowo, ale i bardzo pracowicie minęły nam ostatnie tygodnie. Podopieczni brali udział w konkursach plastycznych, recytatorskich, tworzyli portrety „Pani Wiosny”, sadzili rośliny, poznali nowe książki (zaprzyjaźniając się z Małym Księciem w specjalnym cyklu poświęconym tej niezwyklej postaci),  ale przede wszystkim tworzyli kartki wielkanocne. Proszę mi wierzyć, że  dzieci włożyły w ich wykonanie całe serce i kreatywność, co przyniosło piękne efekty. Dzieła trafiły do bliskich, ale i mniej znanych przyjaciół – miedzy innymi obdarowali nimi uczestników Dziennego Domu Pobytu (dla seniorów) w Zboiskach. Dzielenie się tym co tworzymy własnoręcznie, w połączeniu z ciepłymi emocjami zawsze daje wiele radości… myślę, ze sami artyści mieli wielką satysfakcje i po cichu liczę, że chętnie powtórzą to w przyszłości.

Jestem bardzo dumna z tego jak cierpliwie i empatycznie pracowali moi podopieczni. Gratuluje i zapraszam do obejrzenia zdjęć, które odrobinę przybliżą ogrom pracy i efektów.

Antonina Lech