16 maja 2023 r klasa II d miała okazję obejrzeć wystawę prac wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sanoku zorganizowaną w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Grzegorza z Sanoka w Sanoku pod hasłem „ZWIERZYNIEC”.

Przepiękne eksponaty zostały wykonane z z surowców i materiałów odpadowych: tektury, starych plakatów, plastikowych wiaderek i butelek, gazet oraz skrawków materiałów i wielu z pozoru niepotrzebnych drobiazgów oraz z drewna, szkła, materiałów drewnopochodnych, metalu i tworzyw sztucznych. Wystawę wzbogacały dodatkowo rysunki niezwykle utalentowanej  uczennicy klasy 3 Szkoły Przysposabiającej do Pracy.

Fantastyczna prezentacja dorobku artystycznego uczniów  z SOSW w Sanoku w tak atrakcyjnej dla dzieci formie wzbudziła ogromny zachwyt wśród małych miłośników sztuki pobudzając ich wyobraźnię, fantazję i kreatywność.

Alina Statkiewicz