W związku z przypadającą w tym roku szkolnym 250. rocznicą powołania KEN w naszej szkole zorganizowano konkurs recytatorski Strofy o szkole. Wzięli w nim udział przedstawiciele wszystkich klas od pierwszych do ósmych. Już sam udział w konkursie jest sporym wyróżnieniem i nobilitacją, bowiem w wielu zespołach organizowano klasowe eliminacje. Poniżej prezentujemy listę uczestników:

1a Emil Kondyjowski

7c Marcel Milczanowski

8a Nikola Gaworecki

8b Piotr Robel

Ogłoszenie wyników nastąpi na początku października, ponieważ w poniedziałek 2.10.23r. odbędą się dodatkowe przesłuchania kilku osób nieobecnych na konkursie (ze względu na zaplanowane wcześniej wyjścia klasowe).

Wszystkim występującym serdecznie gratulujemy przepięknych, artystycznych recytacji, które wzbudziły niemałe emocje słuchających. Dziękujemy nauczycielom – opiekunom za pomoc w przygotowaniach, zwłaszcza najmłodszych uczestników konkursu.

Osobne słowa podziękowania kierujemy do szanownego jury w składzie: pani Krystyna Berdysz oraz p. Alina Statkiewicz za poświęcony czas, zaangażowanie i życzliwość.

Wyniki już wkrótce!