W sobotę 2 grudnia 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku odbył się Mikołajkowy Turniej Rodzinny. Organizatorami byli Szkoła Podstawowa nr 1 w Sanoku i Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

W Turnieju startowali uczniowie z klas I -III z rodzicami lub innymi opiekunami. Organizatorzy przygotowali 3 zabawy- konkurencje. Rywalizacja rodzinnych par przebiegała w sportowej atmosferze. Po zakończeniu drugiej zabawy gościnnym występem uraczyły uczestników imprezy gimnastyczki z klubu ,,Spartanie”. Po ich występie odbyła się trzecia konkurencja, a po niej podsumowanie i zakończenie sportowych zmagań. Równolegle do odbywanych konkurencji trwał kiermasz słodkości przygotowanych przez rodziców uczniów z klas I-III. Dochód ze sprzedaży został przeznaczony na kontynuację leczenia utalentowanej uczennicy Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

W klasyfikacji klas pierwszych pierwsze miejsce zajął Ksawery Kuzian, drugie miejsce  Adam Wąsowicz , a trzecie miejsce Alan Bodziak i Oliwia Jabcoń.

W klasach drugich pierwsze miejsce zajął Maks Łagodzic, drugie Kacper Benedyk i Patryk Okarma trzecie miejsce Stanisław Marcinkowski.

W klasach trzecich pierwsze miejsce zajął Karol Sander, drugie miejsce Amelia Mielecka i Łucja Gawlewicz, a trzecie miejsce Antonina Krok.

Dla nich Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku ufundowało nagrody rzeczowe. Wszyscy uczestnicy Turnieju otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki. Wspólne zdjęcie było ostatnim aktem imprezy.