Zawody półfinałowe w obu kategoriach odbyły się w naszej szkole. Na tym etapie stawiło się po 5 drużyn. W kategorii ID (młodszej) nasi uczniowie musieli sobie radzić bez kontuzjowanego Oskara Batora. Mimo to pokonali kolejno: SP Wojaszówka 9:0, SP8 Sanok 3:2, SP5 Krosno 5:1 i SP2 Humniska 6:1. Natomiast starsi koledzy (kategoria IMS) odnieśli również komplet zwycięstw, pozostawiając w pokonanym polu: SP Stara Wieś 8:0, SP Krościenko Wyżne 5:2, SP7 Krosno 10:0 oraz SP4 Sanok 4:0. Oczywiście oba nasze zespoły zajęły pierwsze miejsca, awansując do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się jeszcze w tym roku.

Składy w jakich wystąpiły oba zespoły:

Kategoria ID:  Norbert Niżnik, Olgierd Michniowski (bramkarze), Eryk Gilar, Igor Pająk, Wiktor Król, Kacper Kłodowski, Kacper Suchecki, Stanisław Robel.

Kategoria IMS:  Nikodem Starościak, Łukasz Mateja (bramkarze),  Piotr Dydek, Piotr Robel, Jakub Serwatko,  Paweł Reubenbauer, Łukasz Burczyk, Marcel Milczanowski, Szymon Sowa, Antoni Sroka.

GRATULUJEMY!

Dariusz Fineczko