W miniony piątek wolontariusze Szkolnego Koła Wolontariatu uczestniczyli wraz z opiekunem – p. Emilią Kot w uroczystości poświęconej pamięci p. Czesławy Kurasz, założycielki Powiatowego Centrum Wolontariatu w Sanoku. Uczniowie klasy 7a – Anna Reut i Paweł Ruebenbauer wzięli udział w części artystycznej i wyrecytowali ulubiony wiersz p. Czesławy pt. „Śpieszmy się” ks. Jana Twardowskiego. Jest nam niezmiernie miło, że zostaliśmy zaproszeni na tę Galę przez p. Irenę Gil-Storoszczuk, która została wybrana na prezesa PCW. Pani Irena odwiedziła również naszą szkołę w poniedziałek, dziękując wolontariuszom za dotychczasową działalność charytatywną i zaangażowanie w szkolny i pozaszkolny wolontariat. Serdecznie dziękujemy za tak miłe odwiedziny!
Emilia Kot