22 marca 2024 r. w naszej szkole odbyło się podsumowanie wyników w XVI edycji  Powiatowego Konkursu Języka Angielskiego dla klas 5 i 6 organizowanego pod patronatem Burmistrza Sanoka.

Konkurs składał się z dwóch etapów: I przeprowadzany na terenie poszczególnych szkół oraz II zorganizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Sanoku.  W tym roku do konkursu przystąpiło  146 uczniów klas 5- 6 ze szkół z terenu Sanoka oraz okolicznych miejscowości.  Do drugiego etapu zakwalifikowało się 59 uczniów z najwyższymi wynikami.

Podczas uroczystego rozstrzygnięcia konkursu Pani Burmistrz Jowita Nazarkiewicz wraz z Panią Dyrektor Marią Korżyk, wręczyła Laureatom oraz Finalistom nagrody.

Wyniki prezentują się następująco:

Tytuł LAUREATA uzyskali:

Filip Nazarkiewicz SP1

Gabriela Florek SP2

Aleksander Baran SP2

Tytuł FINALISTY otrzymali:

Nikola Grabowska SP 3

Paulina Błaszczak SP Pakoszówka

Emilia Rzemińska SP2

Wojciech Glinianowicz SP6

Krzysztof Gburyk SP Zarszyn

Zuzanna Semenowicz SP Zarszyn

Oliwia Osenkowska SP Nowosielce

Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego umieszczony jest na liście konkursów, które można wpisać na świadectwo ukończenia Szkoły Podstawowej dzięki czemu można uzyskać dodatkowe punkty przy rekrutacji do szkół średnich.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów 🙂