Kończy się właśnie rok kalendarzowy, a trzeba przyznać, że był dla naszych podopiecznych pełen nieprzewidzianych zmian. Mimo iż za oknem wciąż nie ma śniegu, uczniowie z wielkim zapałem wprowadzali magię świąt podczas codziennych zajęć na świetlicy szkolnej oraz świetlicowych zajęć zdalnych. Początkiem miesiąca odbyły się huczne, słodkie i kolorowe mikołajki i w takiej atmosferze tworzyliśmy wspólnie aż do teraz. Okazuje się, że mamy zdolnych, kreatywnych uczniów, a ich prace to małe dzieła sztuki. Najważniejsze jest jednak to, że wszystko zostało wykonane samodzielnie, z uśmiechem, wielkim sercem i najlepszymi życzeniami.

Niech te Święta Bożego Narodzenia będą kolorowe, wyjątkowe, pachnące i smaczne, i -co najważniejsze- pełne śpiewu, przyjaźni, miłości i ciepła. Pozwólmy sobie na to, by w tym roku przeżyć je w pełni …prawdziwie jak dzieci.

Opisane działania przeprowadzili nauczyciele świetlicy.

Antonina Lech