Mam przyjemność ogłosić, że w dniu dzisiejszym (22.02.2021) przekazane zostały wszystkie serca dla Martynki.  Nasza Bohaterka osobiście przybyła by je odebrać, tym większa była radość  przekazujących je dzieci z klasy 3b, które tęskniąc za swoją koleżanką  zainicjowały akcję. Jako dorosły człowiek, który jedynie nadzorował jej przebieg mogę jednoznacznie stwierdzić, że nie ma nic cenniejszego niż zwykła ludzka, dziecięca wręcz dobroć, która jest tam gdzieś w każdym z nas… .gdzie nie przelicza się za i przeciw tylko chce się okazać pomoc, zrozumienie, uśmiech drugiej osobie!

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim razem i każdemu z osobna za przyłączenie się i sprawienie, że Martynka miała szczery dowód naszej sympatii, obecności w jej życiu.

Na koniec za zgodą Mamy Martynki zacytuję fragment jej wiadomości:

„Piękna akcja- jesteśmy wzruszeni, Martynce sprawiła radość i na buzi zagościł uśmiech i zadowolenie. Jest nam bardzo miło, że tyle dzieciaczków wykonało kartki, a te wszystkie wpisy prosto z małych serduszek sprawiły, że nie mogłam powstrzymać łez wzruszenia. Proszę uwierzyć te wszystkie cudowne kartki to jak promienie słońca, które rozświetliły dzisiejszy dzień. To takie ważne, że Martynka mogła poczuć, że tak wiele osób o niej pamięta i dobrze jej życzy. Bezcenne! Dziękuję”

Jeszcze raz bardzo dziękuję i zachęcam do udziału w kolejnych akcjach dla Martynki.

Antonina Lech