Czaszyn ponownie gościł badmintonistów na półfinale wojewódzkim, tym razem w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (7-8 klasa). Dziewczęta rozgrywały swoje mecze w poniedziałek – 25.11.2019, a chłopcy dzień później. Obie drużyny naszej szkoły spisały się świetnie, zajmując to samo: 2 miejsce.

Dziewczyny bez problemu wyszły z grupy, następnie pokonały drużyny w walce o finał, przegrywając na końcu mecz o 1 miejsce z SP Łukowe. Droga chłopców przebiegała podobnie. W walce o 1 miejsce stoczyli zacięty bój z drużyną SP4 Sanok, niestety minimalnie przegrywając (2:3).

Obie nasze reprezentacje awansowały do finału wojewódzkiego, który odbędzie się 11.12.2019r. w Straszęcinie.

Skład drużyny dziewcząt: Milena Ryba, Elwira Żuchowska, Oliwia Paraniak, a chłopców: Szymon Krzanowski, Mikołaj Gawlewicz, Michał Tarapacki, Karol Hrywniak.

Gratulacje dla zawodników za wspaniałą walkę.

Opiekunami byli: p. Anna Kusior i p. Wiesław Broński-Uczeń.