W mroźny, czwartkowy wieczór 1 marca liczna delegacja nasze społeczności szkolnej wzięła udział w uroczystościach miejskich ku czci Żołnierzy Niezłomnych.

W skład pocztu sztandarowego weszli: p. Dariusz Fineczko, p.Wiesław Uczeń, p. Wacław Kikta.

Uczniowie reprezentowani byli przez następujące uczennice: Kaję Kaliniecką, Amelię Jadczyszyn, Weronikę Panek i Monikę Biłas – opiekun M. Chrobak.

W uroczystości wzięli udział także: p. dyrektor Lidia Mackiewicz – Adamska oraz p. dyrektor Marek Mazepa.

Uroczystości rozpoczęła Msza święta w Kościele Farnym, po czym kwiaty złożono przy tablicy upamiętniającej śmierć żołnierzy antykomunistycznego podziemia niepodległościowego straconych w egzekucjach publicznych w Sanoku w 1946 roku.