Jak co roku, nasza szkoła, dołącza do ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka.

Wszystkich chętnych zachęcamy do skompletowania paczki dla potrzebującej rodziny. Zbiórka będzie trwała do 6 grudnia. Prosimy o składanie niżej wymienionych rzeczy w sali w podziemiach, przy szatniach (u pana woźnego). Dobrze by było, żeby osoba przekazująca dary podpisała je imieniem i nazwiskiem (np. karteczka w reklamówce) – wtedy wiemy, komu wpisać uwagę pozytywną ;-). W razie potrzeby, informacji udzielają: J.Warchoł-Żuchowska, A. Rolnik i J. Marć.

POTRZEBY RODZINY:

• żywność trwała (herbata, kasza, cukier, konserwy mięsne i rybne, kawa, makaron, olej, ryż, mąka, dżemy itp.)
  • środki czystości (proszek do prania, mydła/żele myjące i szampon, płyny czyszczące, pasta do zębów, płyn do płukania itp.)
  • zeszyty szkolne, plecak, przybory do pisania
  • koc, ręczniki, poduszka
  • lodówka (średniej wielkości) – jest to NAJWAŻNIEJSZA POTRZEBA RODZINY
  • garnek

Specjalne upominki:

• czapka na zimę dla chłopca
  • piłka (nożna, ale może być również inna)
  • szalik beżowy lub brązowy dla mamy chłopca

Pamiętajmy, że rzeczy, które podarujemy są prezentem. Jeśli będą używane, niech będą zadbane.

Zachęcamy do pomocy

Joanna Warchoł – Żuchowska