Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas, na który czeka się z niecierpliwością. Czas pełen spokoju, ciepła i radości, pisania listów do św. Mikołaja, ale przede wszystkim spotkań z rodziną i bliskimi. Niestety nie wszyscy mają taką możliwość.

Dlatego uczniowie klasy 8b zrezygnowali z organizowania klasowych Mikołajek i dołączyli do akcji charytatywnej organizowanej przez Korso Sanockie „Zostań św. Mikołajem”. Już po raz kolejny redakcja jest pośrednikiem między mieszkańcami Domu Pomocy Społecznej „Światło Nadziei” w Sanoku, a Świętym Mikołajem.

Akcja polegała na tym, że redakcja udostępniła listy z życzeniami do Św. Mikołaja, a uczniowie wybrali 2 z nich i przygotowali paczki, które zostały dostarczone podopiecznym DPS.

Najważniejsze jest, by pamiętać i wspierać tych, którzy nie mają tyle szczęścia co my,  bo każdy z nas może pomóc drugiemu człowiekowi.