Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wśród laureatów 21 edycji konkursu plastycznego MALUCHY MALUJĄ znalazła się także uczennica kl. 1d- Klara Pałys. W tegorocznym konkursie, o temacie: „W BAŚNIOWYM ŚWIECIE”, wzięło udział 392 dzieci z przedszkoli i klas 1 szkół podstawowych z Sanoka i okolic.

Komisja oceniająca  w składzie: p. Dorota Drwięga, p. Aneta Rygliszyn, p.Maciej Prajzler po obejrzeniu wszystkich prac postanowiła przyznać 43 równorzędne wyróżnienia. Wszyscy laureaci konkursu podczas uroczystego finału odbywającego się  25 marca 2022r. otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.

Serdecznie gratulujemy Klarze i życzymy dalszych sukcesów !!!                                                                                             Alina Statkiewicz