W dniu 29.03.2022 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Sanoku odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Uczennice naszej szkoły, po emocjonującej walce z gospodyniami, zajęły 1 miejsce i awansowały do etapu rejonowego.

Reprezentacja:  Oliwia Olejko, Aleksandra Potocka, Wiktoria Sabramowicz , Milena Subik, Kamila Stopa, Hanna Szala, Oliwia Tomkowicz i Julia Krzanowska.

Dzień później,  30.03.2022 r. w powiatowych Igrzyskach Dzieci rywalizowały nasze młodsze siatkarki. Dziewczęta wywalczyły 2 miejsce. Zawody odbywały się w naszej szkole.

Reprezentacja:  Maja Babiarz, Emilia Chrzan, Liliana Gunia, Maja Kukla, Urszula Kurzeja, Aleksandra Mielnikiewicz, Małgorzata Sieniawska, Aniela Stojowska, Kaja Subik i Kamila Gładysz.

Drużyny prowadziła: Katarzyna Chowaniec.

Wielkie gratulację dla obu drużyn i wszystkich zawodniczek!