W Bukowsku odbył się Finał Wojewódzki w unihokeju chłopców w kategorii Igrzysk Dzieci. Nasi chłopcy rozegrali 5 świetnych spotkań, zakończonych efektownymi wygranymi. Pokonali kolejno: SP Pustków 6:0, SP1 Żurawica 11:0, SP Krościenko Wyżne 11:1, SP7 Krosno 15:0 oraz SP5 Dębica 5:1. Bilans bramkowy 48:2 mówi sam za siebie. Był to 13 tytuł Mistrzów Województwa od 2000 roku ( 21 lat startów, wyłączając rok przerwy). Nagrodą za wygranie zawodów miejskich, powiatowych, półfinałowych i wspomnianego finału jest wyjazd na zawody ogólnopolskie, które tradycyjnie odbędą się w Elblągu w dniach 3-5 czerwca.

Reprezentację szkoły tworzyli :Marcel Florko (bramkarz), Łukasz Burczyk, Antoni Sroka, Alan Suchecki, Kacper Suchecki, Oskar Bator, Piotr Dydek, Stanisław Robel, Michał Sudyka. We wcześniejszych etapach grali również, Nikodem Starościak, Piotr Robel, Kacper Kłodowski, Paweł Kopczyński.

Dariusz Fineczko