13 kwietnia uczniowie klas ósmych pod opieką p. Moniki Kowalczyk uczestniczyli w Dniu Otwartym organizowanym przez Zespół Szkół nr 2 w Sanoku. Młodzież miała niepowtarzalną okazję zapoznać się z oferta edukacyjną, zapleczem dydaktycznym oraz możliwościami dalszego kształcenia i pracy w wybranym zawodzie.

Była także możliwość spotkania z przedstawicielami największych firm w regionie, które ściśle współpracują ze szkołą i którzy objęli swym patronatem kierunki odpowiadające zapotrzebowaniu na wykwalifikowaną kadrę.

Nasi uczniowie chętnie zadawali pytania oraz brali udział w licznych konkursach i wyzwaniach, które pod koniec spotkania zaowocowały nagrodą rzeczową.

Godne pochwały jest zachowanie naszej młodzieży, która wykazała się wysoką kulturą osobistą.

Monika Kowalczyk