„ Mamo ! Chodź z nami ! Damy Ci łąkę z kwiatami …..” Takimi słowami 30 maja 2022r. uczniowie klasy 1 d zapraszali swoje Mamy do obejrzenia programu artystycznego przygotowanego z okazji Ich święta.

Program, na który składały się  piosenki i wiersze oraz taniec  zaprezentowane w scenerii pełnej kwiatów i motyli wywoływał na twarzach Mam pełne miłości wzruszenie. Dzieci starały się, jak mogły, by nie zawieść kochanej Widowni, a ta, jak zaczarowana nie kryła łez wzruszeń. Słowo „kocham” tego dnia odmieniane było przez wszystkie przypadki oraz wypowiadane w kilku językach, w tym migowym.  Jedna z piosenek wykonywana była również w całości w języku angielskim. Na koniec dzieci wręczyły swoim Gościom  własnoręcznie przygotowane upominki- bibułowe hiacynty z czekoladową niespodzianką oraz laurki z życzeniami. Uściskom i całusom nie było końca….

Uroczyste pełne przeżyć spotkanie przygotowały i zorganizowały panie : Alina Statkiewicz, Monika Kowalczyk i Małgorzata Chrobak.

Dziękujemy p. Tomaszowi Krawczykowi i uczniowi kl. 7b- Robertowi Schabowskiemu,  za pomoc w zorganizowaniu nagłośnienia imprezy 😉

Alina Statkiewicz