Dnia 2 czerwca został rozstrzygnięty konkurs plastyczny „W zdrowym ciele, zdrowy duch”, zorganizowany dla klas 1-3.  Zadaniem dzieci było wykonanie plakatu zawierające hasło prozdrowotne i proekologiczne oraz zilustrowanie go.

W konkursie wzieło udział 62 uczestników. Prace oceniała komisja w składzie Pani Beata Dańczyszyn, Pani Urszula Kwiatkowska oraz Pani Anna Gaździk- Kaliniecka.

I miejsce zdobyli:

Marcelina Zawadzka  1d,  Aleksandra Kucharska 2a

II Miejsce

Hubert Michniowski 1d, Filip Lasek 1d, Lena Żak 2c, Alicja Sośnicka 2d, Marcel Florko 2d

Magdalena Malchar 2a, Małgorzata Wójcik 2c , Aleksandra Dudek 1d

Wyróznienia otrzymali: Kornelia Jakiel, Brajan Zajdel, Natalia Woźniak, Eryk Gilar, Aleksandra Skarbowska, Oliwia Malik, Miłosz Wójcik, Wiktoria Starościak.

Dyplomy oraz nagrody zostały ufundowane przez Stowarzyszenie Sympatyków i Przyjaciół Szkoły Podstawowej nr 1 w Sanoku.

Organizatorzy: Pani Beata Dańczyszyn i Pani Urszula Kwiatkowska.