20 czerwca 2022r. klasa Id wybrała się pod opieką p. Aliny Statkiewicz i p. Moniki Kowalczyk na warsztaty kulinarne- przygotowania i degustacji pizzy w sanockiej restauracji ROYAL PALACE.

Dzięki uprzejmości  pizzermana uczniowie mogli zgłębić tajniki przygotowania tego popularnego włoskiego dania. Każdy mógł samodzielnie uformować spód pizzy, nałożyć sos pomidorowy, ser i inne, wybrane przez siebie dodatki.  Najprzyjemniejszy moment  warsztatów to oczekiwanie na wypieczenie się pizzy w specjalnym piecu oraz degustacja tego włoskiego specjału.

Udział klasy w warsztatach pieczenia pizzy  został ufundowany przez Radę Rodziców działającą w naszej szkole, jako nagroda za zajęcie I miejsca w szkolnym konkursie WIOSNA W GEOMETRII, w wysokości 200 zł.

Alina Statkiewicz